Kurye Teslim & Kapıda Ödeme ile Plak Satın Almak Leave a comment

Merhaba,

Sizlere www.ozhizo.com.tr olarak yeni hizmetimiz Kurye Teslim ve Kapıda Ödeme hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz…

www.ozhizo.com domaininde hizmetlerimize başladığımız 2018 Mart döneminden itibaren sürekli olarak kendimizi, altyapımızı ve hizmetlerimizi geliştirmek adına yoğun bir mesai harcıyor, sizlerden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde de bunu maksimum motivasyon ile yapmanın mutluluğunu taşıyoruz.

Bugün geldiğmiz noktada şu aşamada sadece İstanbul’un merkez ilçeleri ile sınırlı olmakla beraber sizlere sitemizden satın aldığınız plakları kendi kurye imkanlarımızla neredeyse standart bir kargo firmasının fiyatlarıyla ulaştırdığımızı, belli tutarlarda alışverişlerinizde bu hizmetten ücretsiz yararlanabildiğiniz gibi özel günler ve hediye plak alımı gibi durumlarınız için ekspress kurye hizmeti de verdiğimizi belirtmek isteriz.

Siparişinizi oluşturduğunuz esnada ödeme sayfasında karşınıza çıkan teslim seçeneklerinden;

İstanbul içi Kurye ile Teslim(25,00 TL) – Takribi 3 iş günü içerisinde plağınız adresinize teslim edilecek olup, teslimat detaylarına dair teslim gününden önce mail adresinize bilgilendirmede bulunulacaktır.

İstanbul içi Aynı Gün Kurye Teslim(50,00 TL) – Siparişiniz 24 saat içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilecek olup, gene teslimat adımlarında mail adresinize bilgilendirmede bulunulacaktır.

İstanbul içi Özel Tarihli Kurye Teslim(50,00 TL) – Siparişiniz belirtmiş olduğunuz özel tarihte belirtmiş olduğunuz adres ve kişiye teslim edilecek olup süreç hakkında mail adresinize bilgilendirmede bulunulacaktır.

Kapıda Nakit & Kredi Kartı ile Ödeme

İstanbul merkez ilçelerden verdiğiniz siparişlerinizde kurye ile teslimat seçeneğini kullanmanız durumunda kapıda kredi kartı veya nakit ödeme opsiyonu sunulmakta olup, siparişiniz olan ürünlerin ödemelerini teslimat esnasında kurye arkadaşımıza gerçekleştirebilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü soru için bize ulaşın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close